Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Začátek cesty

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Thanatos
Admin
Thanatos


Poèet pøíspìvkù : 271
Join date : 05. 06. 10
Age : 31
Location : Tartarus

Začátek cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek cesty   Začátek cesty - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 2:15 pm

Yoru

Počul som Rinzuovu poznámku.
Dík... povedal som takmer nečujne.
Eevee!! ^^ povedal šťastne Eevee.
Tak čo Eevee... budeme spolu cestovať? opýtal som sa ho.
Eevee na mňa chvíľu neisto pozeral ale potom prikývol. Ja som ho za to zase začal hladkať. Eevee sa prevalil na chrbát a nechal sa odo mňa hladkať.
Pozrel som na Rinzua a jeho Piplupa. Mierne som sa pousmial.
Vyzerá to tak, že to chvíľu potrvá, kým sa skamarátite. povedal som mu.
Návrat nahoru Goto down
Fluffy
Admin
Fluffy


Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 01. 05. 10
Age : 31

Začátek cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek cesty   Začátek cesty - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 2:32 pm

Rinzu

My už jsme kámoši, že? Řekl jsem.. Piplup mě klovl do hlavy.. Piplupe.. Vrať se..
Vrátil jsem ho zpět do Pokeballu.. To půjde.. Řekl jsem s úsměvem.. Půjdeme spolu? Zeptal jsem se Yorua. Jako cestovat a tak..

Profesor dal těm dvěma ty, které chtěli, pak ještě vyběhl ven.. Zapomněli jste si Pokedexy.. Dal nám všem Pokedex.
Návrat nahoru Goto down
https://pokemon-worlds.forumczech.com
Sayori

Sayori


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 06. 06. 10
Age : 27
Location : Bratislava

Začátek cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek cesty   Začátek cesty - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 2:42 pm

Sayori Sorino

Vzala som si Pokeball a Pokedex. Vďaka profesore. Poďakovala som a vyšla von. Odložila som si Pokedex a stisla v ruke Pokeball. Tak poď von Pichu. Povedala som milo a predo mnou sa objavil Pichu. Zmätene sa obzeral a z ničoho nič sa rozbehol. Heej!! Počkaj! Kam bežíš?! Rozbehla som sa za Pichuom. On si spokojne utekal kade ho len napadlo. No zbohom... Toto dopadne. Pomyslela som si a utekala ďalej za ním.
Návrat nahoru Goto down
Thanatos
Admin
Thanatos


Poèet pøíspìvkù : 271
Join date : 05. 06. 10
Age : 31
Location : Tartarus

Začátek cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek cesty   Začátek cesty - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 2:43 pm

Yoru

Nad Rinzuovou otázkou som zaváhal...
Našťastie nás prerušil profesor s pokedexmi...
Hneď som si od neho jeden zobral...
Obzeral som si ho a skúmal...
Šikovná vecička... zhodnotil som.
Eevee sa mi začal túliť k nohám. Odložil som pokedex a pohladkal som Eeveeho.
Eevee!! ^^ povedal šťastne Eevee
Zamyslel som sa nad Rinzuovou otázkou...
Mám mu veriť? Čo ak je od "nich"?
A aj keby nie... Mohol by mi prekážať v pomste...
Ale... zase by bolo fajn ísť s niekym.

Pozri... Ak ti nevadí, že budem robiť počas cesty niečo dôležitejšie, ako sú gymy, tak to môžeme skúsiť. odpovedal som mu.
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 05. 06. 10

Začátek cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek cesty   Začátek cesty - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 2:52 pm

Kuchirou

Aaaa! To je dôležité, otočil som sa na päte tenisiek, dobehol schmatol a utekal von hneď ja som otoril dvere som zreval Charmander! Hodil som pokébal, a on predtým ako sa dotkol zeme roztvoril a vyšla z neho žiara, žiara sa zformovala do siluety, malo to 4 nohy, chvost, a vypadalo to ako malý dinosaurus, Charmander!! s úsmevom som sa pozrel na pokémona, nadšenie sršalo z očí, proste kvalitná detská radosť....Char?Char??? s údimov a zaklonil hlavu do boku, Ja som Kuchirou, s nadšením som mu povedal a ukázal palcom k sebe, teší ma a podal som mu ruku, potom chvíľku váhal a zdesene pozeral, a potom mi podal tlapku a s vysmiatimi očami povedal Char!Char!
Návrat nahoru Goto down
Fluffy
Admin
Fluffy


Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 01. 05. 10
Age : 31

Začátek cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek cesty   Začátek cesty - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 3:15 pm

Rinzu

Nevadí.. Řekl jsem s úsměvem. Jen se budu muset stavit domů pro pár věcí. Řekl jsem a sedl na kolo, kterým jsem přijel.. Kde se sejdeme?
Návrat nahoru Goto down
https://pokemon-worlds.forumczech.com
Thanatos
Admin
Thanatos


Poèet pøíspìvkù : 271
Join date : 05. 06. 10
Age : 31
Location : Tartarus

Začátek cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek cesty   Začátek cesty - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 3:21 pm

Yoru

Najbližšie mesto je na východ, tak sa stretneme... povedal som a pozeral som po meste...
Tam. ukázal som na dom, ktorý bol v celom meste najviac na východ.
Za takú polhodinu, ok? povedal som mu.
Poď Eevee! zavolal som na Eeveeho a išiel som smerom do obchodu, nakúpiť pokebally a podobne (ak tam nejaký obchod je). Eevee bežkal za mnou. Skúsil som ho po chvíľke zdvihnúť, ale on nechcel, tak som ho nechal bežkať za mnou.
Návrat nahoru Goto down
Fluffy
Admin
Fluffy


Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 01. 05. 10
Age : 31

Začátek cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek cesty   Začátek cesty - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 3:31 pm

Rinzu

Doma jsem byl během chvilky.. Sebral jsem vše potřebné, nabalil jsem si svačinu, rozloučil se s našima.. Piplupa jsem jim radši neukazoval. Mohl je klovnout..
Vyběhl jsem z domu na smluvené místo..
Pokebally jsem si kupovat nemusel. Těch jsem měl už doma několik..
Návrat nahoru Goto down
https://pokemon-worlds.forumczech.com
Thanatos
Admin
Thanatos


Poèet pøíspìvkù : 271
Join date : 05. 06. 10
Age : 31
Location : Tartarus

Začátek cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek cesty   Začátek cesty - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 3:34 pm

Yoru

Nakúpil som niekoľko pokeballov, nejaké to jedlo a podobné veci, a išiel som na dohodnuté miesto.
Dorazli sme tam takmer súčasne.
Zohol som sa a pohladkal som Eeveeho, ktorý mi to oplatil úsmevom.
Tak... pôjdeme? spýtal som sa zároveň Eeveeho aj Rinzua.
Eevee!! ^^ prikývol Eevee.
Návrat nahoru Goto down
Sayori

Sayori


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 06. 06. 10
Age : 27
Location : Bratislava

Začátek cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek cesty   Začátek cesty - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 3:35 pm

Sayori Sorino

Pichu! Stoj! Kričala som za ním a snažila sa ho nejako dobehnúť. Kebyže viem že budem mať maratón aspoň sa rozcvičím. Posťažovala som sa v mysli a v zátačke som sa po ňom hodila a schmatla ho. Tak a mám ťa ty potvorko. Povedla som mu udychčane a on sa snažil vymaniť z môjho zovretia. Z toho sa... Nestihla som dopovedať a použil na mňa elektrický šok. Pekne to so mnou potriaslo a ja som pustila jeho zovretie. On sa na mňa len pozrel, usmial sa a rozbehol sa ďalej.
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 05. 06. 10

Začátek cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek cesty   Začátek cesty - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 4:02 pm

Kuchirou

Videl som ako to dievča čo si zároveň somnou bola vyberať svojeho pokémona naháňala Pichuho, už ho skoro mala, no vymanil sa, pozrel som sa s Charmandrom na seba s udivenými pohľadmi, pomožeme jej?? Char!Char! prikívol na súhlas a rozbehol sa za Pichuom a ja za tým dievčaťom, dobehol som ju a Charmander nemotorne dobehol Pichuho a zastavil ho, snažil sa mu nejak rukami nohami a pokémoňou rečou vysvetliť aby prestal, a ja som upokojil dievča aby počkalo že moj parťak to vybavý
Návrat nahoru Goto down
Sayori

Sayori


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 06. 06. 10
Age : 27
Location : Bratislava

Začátek cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek cesty   Začátek cesty - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 4:53 pm

Sayori Sorino

To som si vybrala neposedu čo? Povedala som tomu chalanovy čo ku mne prišiel. Ale elektrinu má poriadnu... Bolelo to poriadne. Pomyslela som si a postavila sa zo zeme. Vďaka za pomoc. Povedala som mu a usmiala sa na neho. Ja som Sayori... Sayori Sorino a myslím že môjho neposedného Pichua už poznáš. Zasmiala som sa a vybrala sa smerom kam bežal Pichu.
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 05. 06. 10

Začátek cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek cesty   Začátek cesty - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 5:15 pm

Kuchirou

No to teda hej, heh..aspon sa nenudis usmial som sa, a podal jej ruku, ja som Kuchirou, Ryou Kuchirou tesi ma! nadsene som dodal a vsimol som si ze sa Charmandrovy dobre dari, dobra praca pousmial som sa na neho, a ty urcite poznas mojeho velmi dobreho partaka Charmandera!!, klakol som si a rukami ukazal na neho takych gestom akym uvadzaju hviezdy
Návrat nahoru Goto down
Sayori

Sayori


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 06. 06. 10
Age : 27
Location : Bratislava

Začátek cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek cesty   Začátek cesty - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 6:17 pm

Sayori Sorino

Usmiala som sa. Musím ho nejako vycvičiť aby bol ako tvoj Charmander. Zasmiala som sa a prišla ku Pichuovy. Maličký, neboj sa ma ja ti nič neurobím. Povedala som mu milo a s úsmevom. Chvíľku na mňa Pichu pozeral a potom na mňa vyskočil. Pichu!! Zakričal a ja som ho objala. On hneď na to do mňa pustil zase elektrinu a zase som ležala na zemi. Tak základ by bol Pichu. Povedala som mu len tak tak. Pichu! Pichu! Vyskakoval po mne a ja som sa len usmiala. Ale už prosím žiadnu elektrinu. Povedala som mu a on prestal na mne skákať a udivene na mňa pozeral. Pichuu!! Povedal radostne z ničoho nič a zase som to schytala. Ja to vzdávam. Povedala som a ostala ležať na zemi. Pichu zo mňa zliezol a postavil sa ku Charmanderovy.
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 05. 06. 10

Začátek cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek cesty   Začátek cesty - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 6:31 pm

Kuchirou

Ehm...s trapnym usmevom na tvary som sa pozeral ako sa snazi naucit svojho Pichuho troska vychove, a potom som jej podal ruku aby som jej pomohol vstat, si v poriadku??? nooo tak ale robi pokroky musis uznat povedal som s mensim usmevom,
Návrat nahoru Goto down
Sayori

Sayori


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 06. 06. 10
Age : 27
Location : Bratislava

Začátek cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek cesty   Začátek cesty - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 6:44 pm

Sayori Sorino

Aj áno, len pokiaľ si nezaobstarám gumené rukavice tak neviem. Zasmiala som sa. Takýmto tempom si aj vybudujem imunitu voči nej. Pomyslela som si. Nechceš ísť s nami do ďalšieho mesta? Spýtala som sa ho milo.
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 05. 06. 10

Začátek cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek cesty   Začátek cesty - Stránka 2 Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 6:49 pm

Kuchirou

Pravdaže chcem, povedal som nadšene s úsmevom od ucha k uchu, no tak to aby sme ich rovno pred cestou zaobstarali čo ?..hehe.... Charmander čo povieš kamoš??? Char!Charmander! pokýval hlavou a jeho plamienok na chvoste vzbĺkol štastím
Návrat nahoru Goto down
Sayori

Sayori


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 06. 06. 10
Age : 27
Location : Bratislava

Začátek cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek cesty   Začátek cesty - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 2:44 pm

Sayori Sorino

Tak to bude moja prvá zastávka v obchode. Zasmiala som sa. Tak poď Pichu a nerob zle. Už som ho radšej na seba ani nebrala a nechala som ho nech ide pri mne. A ozaj.. kde sa stretneme? Pozrela som na Kuchiroua spýtavým pohľadom.
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 05. 06. 10

Začátek cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek cesty   Začátek cesty - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jun 07, 2010 6:29 pm

Kuchirou

Vieš čo, idem s tebou do obchodu potom pôjdem domov pre pár formalít a stretneme sa presne tu, a ukázal som prstom kolmo na zem, Charmander pod ideme pousmial som sa a išli som snimi
Návrat nahoru Goto down
Sayori

Sayori


Poèet pøíspìvkù : 13
Join date : 06. 06. 10
Age : 27
Location : Bratislava

Začátek cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek cesty   Začátek cesty - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 08, 2010 5:15 am

Sayori Sorino

Okej. Usmiala som sa. Vyrazili sme do najbližšieho obchodu a tam som si pokupovala nejaké pokébally a to najhlavnejšie gumové rukavice. Vyšli sme z obchodu aj s Pichuom. Tak to by bolo. Usmiala som sa. Tak my ideme domov pre nejaké veci na cestu. Zatiaľ sa maj. Povedala som mu z úsmevom. Pichu na tých dvoch pozrel. Pichu.. Pi.. Pichu!! Povedal a zamával ručkou a vyrazil za mnou.
Návrat nahoru Goto down
Hospi

Hospi


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 05. 06. 10

Začátek cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek cesty   Začátek cesty - Stránka 2 Icon_minitimeTue Jun 08, 2010 5:09 pm

Kuchirou

Nakúpil som si tiež plný vak pokéballov, plánujem ich mať všetkych! povedal som si pre seba a potom jak sme opúšťali obchod, tak zatial! sme mavali a ja som došiel domov do mojej izby, a ukázal Charmandrovy prstom ako bude raz vyzerat, ohromeným pohľadom hladel na mohutného Charizarda a pousmial sa zaťal peste a naznačil že chce tvrdo trénovať, zbalil som si jedlo keby niečo dokonca aj stan, pokédex, nožík ktorý sa zíde určite a podobne a vyrazil som na miesto stretnutia
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Začátek cesty - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Začátek cesty   Začátek cesty - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Začátek cesty
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Restpoint City - Začátek mé cesty! {Day 1}

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní :: Koš :: Second Game - failed-
Přejdi na: