Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Pokemon World Online

Goto down 
AutorZpráva
Fluffy
Admin
Fluffy


Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 01. 05. 10
Age : 31

Pokemon World Online Empty
PříspěvekPředmět: Pokemon World Online   Pokemon World Online Icon_minitimeSun Jun 06, 2010 3:14 pm

Hraje tu někdo?

Je to onlinová hra Smile Pokud jste hrávali starší hry jako je Gold, Silver, Crystal .. Nebo i novější Ruby, Saphire, Emerald, Diamond, Pearl a tak dále, je to v podstatě na stejném principu.. Vidíte svou postavičku z vrchu a chodíte po světa, chytáte Pokemony, bojujete s trenéry.. Jen je tu jedna věc navíc - Všechno se to hraje v multiplayeru .. Na serveru může hrát zároveň až 700 lidí.

Mě to baví hodně Smile Mám v tom celkem štěstí, protože často narazím na hooodně vzácné kousky, které někteří chytají i týdny..

Na začátku si vyberete jestli chcete Bulbasaura, Charmandera nebo Squirtla a hrajete..

Můj aktuální tým:

Blastoise, Venusaur, Charizard, Pikachu, Arcanine, Nidoking

..

Dodnes nechápu, jak se mi podařilo chytit Bulbasaura Very Happy .. Pikachu jsem si koupil, protože jsem neměl nervy na to, chytat ho hodiny v kuse.. No, měl jsem štěstí, že jsem 2x chytil Elekida, kterej je Horribly rare a šance na jeho chycení je 1:8000 .. Oba jsem prodal za několik milionů Smile))

Momentálně se snažím chytit Cyndaquila, Chikoritu a Totodilla.. Dává to dost zabrat Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://pokemon-worlds.forumczech.com
 
Pokemon World Online
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Charakter - Mr.Pokemon
» Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní :: Koš :: Ostatné-
Přejdi na: