Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Xavier Manabu

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
mishkenzie

mishkenzie


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 22. 06. 11

Xavier Manabu Empty
PříspěvekPředmět: Xavier Manabu   Xavier Manabu Icon_minitimeThu Jun 23, 2011 7:59 pm

Jméno:Xavier

Příjmení:Manabu

Věk:15

Místo původu:Olivine City

Bydliště:nemá žádné stále (viz.historie)

Pohlaví:Muž

Oblíbené


Hranolky,chipsi smažený sýr,pizza,vychlazené mlíko,nanuky,trenéři co se chovají hezky ke svím pokémonům

Neoblíbené

Špatní trenéři pro které jsou pokémoni pouhým majetkem,teplé mlíko,brokolice,květák.

Strach/Fobie


frankofobie – strach z Francouzů

Povaha
Klidný,upřímný,občas trochu drzý ale jiank je rád když si může vychutnávat prožitek z procházky,rád si povídá.

Oblíbení pokémoni
Vzácní (ale má rád všechny)

Oblíbený pokémon
Dragonite

Projekt Firefly
již jako malí chtěl být trenérem pokémonu vlastně téhdy když jednoho z nich spatřil (viz.historie,ale nechtěl být pouze jejich trenéremale také jejich chovatelem,ale hlavne chtěl ještě jednou spatřit Dragonita (Dragonajta)

Životopis

Narodil se do rodiny významného podnikatele.Inu netrvalo dlouho a jedné noci se ztratil v horách blízko města Olivine ve kterém vyrůstal.Jako čtyřletý chlapec nevěděl co má dělat,blížila se noc a stále nemohl najít cestu domů když v tom se objevil někde kde ještě nebyl ani se svou rodinou.Velké skály všude kolem něj a uprostřed staré zápasiště pokémanů,které měl velice rád dosud jich viděl jenom pár a to jenom Onixe jeho otce a matčiného Rajchu.po krátké chvíli přišla velká zima a začalo pršet.Utíkal jsem tedy někam kde bych s emohl schovat,uviděl jsem jeskyni do které jsem se chtěl zkrýt když už jsem byl asi patnáct metrů od ní přeletělo mi nad hlavou něco velké a přistálo to přímo přede mnou.Zarazil jsem se když jsem spatřil co to je byl to Dragonite pokémon o kterém jsem toho tolik slyšel ale v životě jsem jej neviděl ani jen na obrázku.Slyšel jsem báchorky o tom že žije v naších horách ale nevěřil jsem tomu.Naštěstí nebyl agresivní a nazanačil mi ať ho následuju do jeskyně ve které plápolal oheň.Uchýlil jsem se tedy na zem vedle ohně ale stále mi byla zima v tu chvíli mě zakrilo Dragonitovo křídlo a já usnul.Ráno jsem se vzbudil na to že mě někdo objímal byla to má matka i s otcem rozhlédl jsem se kolem ale Dragonite tady nebyl dokonce ani to ohniště."Mami Tati já jsem viděl "Dragonajta"" řekli mi že je to jenom pohádka a že už dlouho žádný nebyl spatřen ale já tomu věřil vždyť se mě dotýkal a pečoval o mě po celou noc.Po návratu domů jsem ho již nikdy neviděl jenom jsem občas zaslechl jeho volání a věděl jsem že na mě stále dává pozor.A tak jsem se v mích 15 letech rozhodl že se vydám na cesty a budu se starat já o pokémony a také je trénovat.

Vzhled
Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Fluffy
Admin
Fluffy


Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 01. 05. 10
Age : 31

Xavier Manabu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Xavier Manabu   Xavier Manabu Icon_minitimeThu Jun 23, 2011 8:06 pm

Dobrý Smile Schválím ti to Smile Asi víš, že pravopis není zrovna nejlepší co? =) Ale to nevadí Smile Pokud budeš chtít, určitě se to časem zlepší Wink .. Schvaluju
Návrat nahoru Goto down
https://pokemon-worlds.forumczech.com
Thanatos
Admin
Thanatos


Poèet pøíspìvkù : 271
Join date : 05. 06. 10
Age : 31
Location : Tartarus

Xavier Manabu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Xavier Manabu   Xavier Manabu Icon_minitimeThu Jun 23, 2011 8:09 pm

Schválené... napriek tomu, že píšeš trocha chaoticky
Návrat nahoru Goto down
mishkenzie

mishkenzie


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 22. 06. 11

Xavier Manabu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Xavier Manabu   Xavier Manabu Icon_minitimeFri Jun 24, 2011 3:19 am

Pravopis no jsem disgrafik ale ono když to napíšu apk tam dávám všechny ty závorky a centrování docela špatně se to kontroluje Very Happy jinak díky Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Xavier Manabu Empty
PříspěvekPředmět: Re: Xavier Manabu   Xavier Manabu Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Xavier Manabu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Charaktery :: Schválené postavy-
Přejdi na: