Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2]

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Misman

Misman


Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 01. 05. 10

Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2] Empty
PříspěvekPředmět: Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2]   Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2] Icon_minitimeWed May 12, 2010 4:17 am

Yoshiro s J.Tem už večed daleko nedošli.
Utábořili se u křižovatky na kterou narazili
Návrat nahoru Goto down
Fluffy
Admin
Fluffy


Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 01. 05. 10
Age : 31

Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2]   Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2] Icon_minitimeWed May 12, 2010 5:51 pm

Yoshiro

Z batohu jsem vytáhl krmení pro Pokemony, které jsem koupil v obchodu ve kterém jsem se stavil, když jsem odcházel z laboratoře Dr. Browna. Vzal jsem Pokeball a vypustil Eeveeho. Posadil se a naklonil hlavu.. Hleděl na mě jako na imbecila.. Co je? Zeptal jsem se ho.. Vee? Vydal ze sebe tázavě..
Návrat nahoru Goto down
https://pokemon-worlds.forumczech.com
Misman

Misman


Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 01. 05. 10

Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2]   Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2] Icon_minitimeWed May 12, 2010 5:55 pm

J.T
Ralts a já už jsme se najedli.
Čekali jsme teď na Yoshira a Eeveeho
Návrat nahoru Goto down
Fluffy
Admin
Fluffy


Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 01. 05. 10
Age : 31

Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2]   Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2] Icon_minitimeWed May 12, 2010 6:03 pm

Yoshiro

Do dlaně jsem si nasypal několik granulí a podal je Eeveemu. Ten se do toho pustil a začal jíst.
Návrat nahoru Goto down
https://pokemon-worlds.forumczech.com
Misman

Misman


Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 01. 05. 10

Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2]   Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2] Icon_minitimeWed May 12, 2010 6:07 pm

J.T
Tadyma do Eternity village.
Nebo tudy k řece
řekl jsem a ukázal na ukazatele
Návrat nahoru Goto down
Fluffy
Admin
Fluffy


Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 01. 05. 10
Age : 31

Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2]   Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2] Icon_minitimeWed May 12, 2010 6:37 pm

Yoshiro

Šel bych nejdřív k řece.... Nikam nespěchám..Navíc... Možná by se tam dal chytit nějáký vodní Pokémon. Řekl jsem.
Návrat nahoru Goto down
https://pokemon-worlds.forumczech.com
Misman

Misman


Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 01. 05. 10

Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2]   Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2] Icon_minitimeWed May 12, 2010 6:49 pm

J.T
Sdílíme tvůj názor řekl jsem a Ralts jen přikývnul
Návrat nahoru Goto down
Fluffy
Admin
Fluffy


Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 01. 05. 10
Age : 31

Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2]   Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2] Icon_minitimeWed May 12, 2010 7:23 pm

Yoshiro

Vyrazíme? Zeptal jsem se ho tázavě.. Eevee mi vyskočil na rameno.. Nejspíš se mu nechtělo do pokéballu.
Návrat nahoru Goto down
https://pokemon-worlds.forumczech.com
Misman

Misman


Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 01. 05. 10

Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2]   Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2] Icon_minitimeThu May 13, 2010 4:16 pm

J.T
Ale jistě řekl jsem a vyrazil směrem k řece
Plánuješ svého Eeveeho vyvinout? začal jsem se hrabat v batohu a Ralts pochodoval vedle mě
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2]   Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2] Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Yoshiro
» Charakter - Yoshiro
» Char - Yoshiro
» Route 422 a Eternity Village (pro Cocacolka, mAnIaCo, morgen, Neal-X a Pein)
» Charakter - Mr.Pokemon

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní :: Koš :: First Game - failed-
Přejdi na: