Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Vysvětlení + anketa

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Kyoya

Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 12. 05. 10

Vysvětlení + anketa Empty
PříspěvekPředmět: Vysvětlení + anketa   Vysvětlení + anketa Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 6:30 pm

Drazí hráči
Jak jste si možná všimli, tak ze fora zmizela veškerá grafika. V našem GM teamu došlo k výměně názorů a bohužel se zdá, že se nenapravitelně rozpadl. Z toho důvodu si autor veškeré grafiky patrně nárokoval svoje dílo a stáhl ho z tohoto fora. Doufal jsem, že dokážu forum řídit sám, abych nezklamal hráče, kteří se těšili na kvalitní zábavu, zdá se však, že ze strany hráčů je poměrně malý zájem o další chod fora, takže se ptám ostatních hráčů, jaký je jejich názor
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 24. 06. 11
Age : 28

Vysvětlení + anketa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vysvětlení + anketa   Vysvětlení + anketa Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 6:48 pm

Mě osobně tahle RPG hra baví a chci hrát dál. Doufám, že to tu nedopadne jako na druhé pokemoní RPG hře, kde mám registraci. Ta se totiž totálně zasekla, nikdo nepíše a tak. Jestli je něco s čím můžu pomoct, tak klidně pomůžu.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea

Keiko Lysea


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 24. 06. 11
Age : 27

Vysvětlení + anketa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vysvětlení + anketa   Vysvětlení + anketa Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 6:54 pm

Souhlasím s Passion mě to tu také baví a byla by škoda kdyby se to tu rozpadlo. Je pravda,že jsou prázdniny,a proto bych tuto tématiku řešila spíše až v září,protože je jasné,že ne každý má čas a i kdyby,tak ne každý ho chce trávit na počítači. Já osobně si zatím vystačím s Passion a popřípadě s tebou,ale kdoví kolik se nás tu seběhne v září. Proto počkej spíše až na konec prázdnin,kdy by se to tu mohlo dát znovu do kupy ^^ Toť můj názor Smile
Návrat nahoru Goto down
Kyoya

Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 12. 05. 10

Vysvětlení + anketa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vysvětlení + anketa   Vysvětlení + anketa Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 7:52 pm

OK, já se na to nevykašlu... budu to hrát dál (s vyjímkou tábora teda) s těmi, kdo bude chtít. Budu muset sehnat někoho, kdo udělá grafiku, neboť já jsem na to levej, já umím jen příběhy
Návrat nahoru Goto down
Kyoya

Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 12. 05. 10

Vysvětlení + anketa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vysvětlení + anketa   Vysvětlení + anketa Icon_minitimeMon Sep 26, 2011 6:47 pm

Bohužel to vypadá, že to tu mřelo tak nějak dočista... ne?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Vysvětlení + anketa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vysvětlení + anketa   Vysvětlení + anketa Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vysvětlení + anketa
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Informace-
Přejdi na: