Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Naše první krůčky

Goto down 
+7
Shinichi
azuma-san
mishkenzie
passionpower
Keiko Lysea
Kyoya
Misman
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
mishkenzie

mishkenzie


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 22. 06. 11

Naše první krůčky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše první krůčky   Naše první krůčky - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 28, 2011 6:02 pm

Xavier Manabu
Vešel do dveří které se otevřelia vyslechl si slova profesora Hawka.Mezitím se Mudkip nějakým způsobem dostal na druhé rameno a pak zpátky na to na kterém byl."Takže jestli jsem to dobře pochopil teď si máme obstarat pokébaly?" zeptal jsem se pro jistotu a poté se pousmál a podrbal Mudkipa pod krkem."Mudkip Mud" ozvalo se z jeho úst a můj úsměv se roztáhl ještě víc.
Návrat nahoru Goto down
Kyoya

Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 12. 05. 10

Naše první krůčky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše první krůčky   Naše první krůčky - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 28, 2011 6:04 pm

Tim

No jo, bráchové maj taky pěkný pokémony... bude to určitě zajímavé putování... teda pokud poputuju s nima... to se ještě uvidí. Ale jsem opravdu zvědav, jaké tu putování bude... dlouhé cesty od města k městu plné pokémonů... nebezpečí, dobrodružství... ale asi to bude i dost namáhavé, přeci jen nemám v kapse pračku nebo žehličku, nebo ledničku... bude to šílený ale už se těším blekotal jsem páté přes deváté (a osmé k tomu)
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea

Keiko Lysea


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 24. 06. 11
Age : 27

Naše první krůčky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše první krůčky   Naše první krůčky - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 28, 2011 6:18 pm

Layla

Najednou se otevřely další dveře a v nich stál profesor Hawk,který nám řekl nějaké další informace. Co? To už se jde na cesty? Super! Torchic taky se tak těšíš? Torchiiic! Oba jsme se na sebe usmáli a poté jsem se podívala na Tima. Pravda,pravda,pravda.. Vážně jsem přikyvovala na věci,které vyjmenovával Tim a Torchic dělal to samé. Tak co Katlin,připravená na naší společnou cestu? Vykřikla jsem se širokým úsměvem a radostně se zhoupla,najednou jsem se přehoupla nějak moc a sletěla jsem dolu ze židle. A zase na zemi...To je život tohle. Trapně jsem se zašklebila a pomalu si stoupala nahoru. Katlin mám ještě jednu otázečku...Dokážeš vydržet s takovým nemehlem jako jsem já? Nevinně jsem se usmála a chytla Torchica do náruče,doufala jsem,že takové pako jako já nebude překážet Katlin a ona si to na poslední chvíli nerozmyslí...
Návrat nahoru Goto down
azuma-san

azuma-san


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 24. 06. 11

Naše první krůčky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše první krůčky   Naše první krůčky - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 28, 2011 6:39 pm

Tobias Sanet
"Ku*va ."
měl sto chutí mrsknout pokedexem o zem neb ano po několika minutovém zapínání vypínání a vkládaní informací včetně testování na Vodníka pokedex nejevil vůbec žádné známky aktivity. Po chvíli se uklidnil a zkusil to znovu. Blabolům profesora Hawka nerozuměl ,nevěděl jestli pokebali mají tady aj jestli si je mohou nabrat , nebo jak to "je na vás jak je získáte" má u všech všudy chápat. Další informací ,která ho lehce znepokojila byl fakt ,že snad musí splnit stadion modrého města dřív než se vydají jinám. To byl šok. Nechápal proč by musel, nemůže na stadion bez vycvičeného pokemona a nemůže na něj bez jakéhokoliv temného nebo duchovního. Rozhodl se proto počkat až se skupinově všichni začnou přesouvat. On sám se rozhodl zjistit u přítomných vědců ,jestli tu je trénovací místnost ,jestli se tu nějak dá vydělat a hlavně jestli nevědí o místě poblíž kde by se nalezali temní nebo duchové. Navíc potřeboval ověřit, jak to sakra je s těmi pokeballi. Na všechny tyto otázky se zeptal prvního vědce ,nebo úředníka pokud jím nebyl směrován jinám. Vodník šel po jeho boku a vypadalo ,že se mírným rozčílením svého trenéra dobře baví.

// tímto se chci zeptat zda gm ignorují mou psotavu zcela uřelově, nebo jen nečtou mé posty?
Návrat nahoru Goto down
Fluffy
Admin
Fluffy


Poèet pøíspìvkù : 104
Join date : 01. 05. 10
Age : 31

Naše první krůčky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše první krůčky   Naše první krůčky - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 28, 2011 6:55 pm

Oliver

Celou dobu všechno ingoroval, protože se tak nějak seznamoval se svým Charmanderem. Začalo to tak, že ho párkrát šťouchl do nosu. Charmander na to vždycky nahodil něco jako "Chaaar" Oliverovi se Charmander líbil. Měl sice radši vodní pokémony, ale ohnivý se bude určitě taky hodit. Něco vodního si jednoznačně chytí. Tim měl vodního pokémona a Ian travního. Pokud půjdou spolu, tak mají dokonalý tým.
Návrat nahoru Goto down
https://pokemon-worlds.forumczech.com
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 24. 06. 11
Age : 28

Naše první krůčky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše první krůčky   Naše první krůčky - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 28, 2011 7:07 pm

Katlin

Otevřeli dveře a profesor Hawk nám řekl další důležité informace přes cestou. Vytáhla jsem si z batohu svůj tmavý plášť s kapucí a Shinx mi do kapuci hned zalezl.
Je to tady. Čas vyrazit. Řekla jsem svou myšlenku nahlas. Shinx jen souhlasně "shinxnul"
Jop. Odpověděla jsem na Laylinu otázku a oplatila jí úsměv. Pak Layla spadla ze židle a já se nad tím jen pousmála. To je celá Layla. Čekala jsem, co zase vyvede. Jsi celá? Zeptala jsem se jí. Její další otázka mě překvapila, ale nedala jsem to na sobě znát a odpověděla jí s úšklebkem. Někdo tě hlídat musí, ještě by ses zranila a navíc jsme kamarádky, ne?
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea

Keiko Lysea


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 24. 06. 11
Age : 27

Naše první krůčky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše první krůčky   Naše první krůčky - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 28, 2011 7:19 pm

Layla

Vážně? Vážně,vážně jsi řekla ano? Ne,ne to jsem jenom špatně slyšela...Nebo vážně? Podezíravě jsem se podívala na Katlin,ale hned na to jsem se široce usmála a začala kolem Katlin poskakovat. Kawaii,kawaii,kawaii,hop,hop,hop... Skákala jsem kolem dokola jako nějaký splašený kůň a Torchicovi se to také líbilo,protože moje poskakování doprovázel svým ''torchicováním''. Ok,ok,ok tak jdeme na tooooo. Vykřikla jsem si,protože radost mnou přímo přetékala. Třeste se pokémoni na celém ostrově,přichází Layla a s ní její nejlepší kamarádka Katlin! Začala jsem říkat nějaké nesmysly,které mi v tu chvíli brouzdaly hlavou a Torchic mi na všechno souhlasně přikyvoval,stále jsem se usmívala a přeskákala jsem k Timovi. Teď jsem skákala okolo obou dvou,nějak mi ani nevadilo,že teď vypadám asi jako ten největší cvok,už jsem na to byla zvyklá,takže jsem skákala a skákala a skákala pořád dokola...
Návrat nahoru Goto down
Shinichi

Shinichi


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 23. 06. 11

Naše první krůčky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše první krůčky   Naše první krůčky - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 28, 2011 7:25 pm

Steve

Vyslechl jsem si co nám chtěl profesor Hawk zdělit a jen sem tam někdy přikývl... Takže cesta konečně začíná... Jsem zvědavý co na ní zažijí... No, ale myslel jsem, že pokébally dostaneme... To je jedno.... prostě si nějaké najdu a chytím pokémony... a tady Treemen mi v tom pomůže. Pomyslel jsem si a Treecko poslouchal také po mé levici... Myslím, že bychom mohli jít ne? Co myslíš? Pověděl jsem Treeckovi a on jen přikývl... Poté jsem si vzpomněl na jednu věc kterou jsem chtěl udělat dávno... Asi se zeptám Xaviho jestli chce jít se mnou na cestu... nikoho jiného se zeptat ani nemůžu, protože nikoho jiného tady ani neznám... Jestli nepůjde, tak prostě vyrážím sám. Šel jsem se ho tedy zeptat... Hele, nepůjdeme na cestu spolu? Bude to rozhodně větší sranda než se vléct celou cestu sám...
Návrat nahoru Goto down
mishkenzie

mishkenzie


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 22. 06. 11

Naše první krůčky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše první krůčky   Naše první krůčky - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 28, 2011 8:04 pm

Xavier Manabu
Otočí se na hlas který mu zněl povědomě "Že váháš" řekl jsem a potom jsem dodal "Nahoď oblek vyrážíme" Mudkip seběhl po mém těle dolů a postavil se naprti Treeckovi a pronesl "Mudkip?"Byl zřejmě zvědyvý jestli tohle bude taky jeho kamarád jako byl Steve můj.
Návrat nahoru Goto down
Raiden

Raiden


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 22. 06. 11

Naše první krůčky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše první krůčky   Naše první krůčky - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 28, 2011 8:35 pm

Jimmy

Zamrkal když se před mím vynořila jakási... Kedlubna... Byl mírně zklamán, jelikož fakt netoužil mít za startera travní typ pokémona. Ovšem co se dalo dělat. Jelikož pokemona dostal, neměl v plánu se tu nadéle zdržovat. Pomalu se vytratil ze sídla pryč... ven kamsi do lesa. Chtěl se s kedlubnou seznámit. Hold ho musel vytrénovat v silného pokémona, jestli chtěl v této lize uspět. Tak začal jeho trénik s kedlubnou -> Turtwiga.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Sode

Sode


Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 22. 06. 11
Age : 27

Naše první krůčky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše první krůčky   Naše první krůčky - Stránka 3 Icon_minitimeTue Jun 28, 2011 9:58 pm

Karen

Jak tak namátkou shlédla seznámení jiných trenérů s pokémony a Axela s Aronem a jak tak vlastně porovnávala všechny ty rozdíly, neodpustila si, seč jen pro sebe, komentář k tomu. Ty dva se k sobě hodí... Jeden bude učit druhého... Pronesla, jak zaznamenala pokémonovu reakci. To si však najednou všimla něčeho jiného. Ten ohnivý opičák, jenž se nechal nazývat Chimchar se najednou zjevil vedle ní a zdálo se, že s tím, co řekla souhlasí. Na moment nechápala, ale jak se na ní opičák podíval, nejspíš jí to došlo. Kývla a tak se zdálo, že seznamování Karen a jejího prvního společníka asi ještě dlouho nebude brát konce....
Návrat nahoru Goto down
Shinichi

Shinichi


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 23. 06. 11

Naše první krůčky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše první krůčky   Naše první krůčky - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 29, 2011 9:20 am

Steve

Byl jsem rád, že souhlasil, protože být sám je opravdu dost velká nuda... takhle bude aspoň sranda a možná i nějaká ta rivalita. Jasně! Pověděl jsem nadšeně Xavimu a Treecko vypadal jako kdyby nad něčím přemýšlel... Najednou k němu přijde Mudkid a něco na něho vychrlí... Trochu přeslechl co tím chtěl říct, a tak se na něj jen podíval a pověděl... Tree, tree/Čus kamo. (Pokémoni si přeci mezi sebou rozumy a ví co ten druhý říká). Poté jsem se otočil a šel rovnou směrem k Modrému městu. Tak jdeme ne? Pověděl jsem a Treemen se vydal zamnou.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 24. 06. 11
Age : 28

Naše první krůčky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše první krůčky   Naše první krůčky - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 29, 2011 2:22 pm

Katlin

Jak tak Layla poskakovala kolem a říkala u toho samé nesmysly dala jsem si sluchátka do uší a čekala až přestane. Shinxe Laylino chování asi vzbudilo, protože vylezl z kapuce. Shinx? Zeptal se překvapeně. Hold Layla je Layla. Začni si zvykat, takhle to bude asi často. Odpověděla jsem mu na otázku, u toho jsem pokrčila rameny a pak ho podrbala za ušima.
Návrat nahoru Goto down
mishkenzie

mishkenzie


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 22. 06. 11

Naše první krůčky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše první krůčky   Naše první krůčky - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 29, 2011 5:43 pm

Xavier Manabu
Ano odvětil jsem a vydal se za ním Mudkip mi zase vylezl na rameno a opět řekl "MMudkip.Mud" kéž bych mu tak mohl rozumět řekl jsem si sám pro sebe a pěkně se na něj usmál.
Návrat nahoru Goto down
azuma-san

azuma-san


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 24. 06. 11

Naše první krůčky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše první krůčky   Naše první krůčky - Stránka 3 Icon_minitimeWed Jun 29, 2011 8:22 pm

Tobias Sanet

Konečně jsem zjistil jak na pokedex a jeho animace zkusil sem nové kolečko zjišťování informací ohledně možnosti výskytu duchů nebo dark na ostrově navíc zkusil projet pokedexem všechny pokemony v okolí. pak už zbývalo jen najít nějakého vědátora a zeptat se ho ,jestli tu je trénovací místnost ,jestli se tu nějak dá vydělat a hlavně jestli nevědí o místě poblíž kde by se nalezali temní nebo duchové. Navíc potřeboval ověřit, jak to sakra je s těmi pokeballi.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea

Keiko Lysea


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 24. 06. 11
Age : 27

Naše první krůčky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše první krůčky   Naše první krůčky - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 30, 2011 8:51 am

Layla

Po pár minutách jsem přestala skákat dokola,už mě z toho poskakování začínaly bolet nohy,a proto bylo v tu chvíli nejlepší přestat.Sedla jsem si na zem a chvilku relaxovala,mezitím jsem byla myšlenkami už úplně někde jinde.Když jsem se konečně probrala ze svého snění,kde pobíhali nesmyslní pokémoni,které jsem si v hlavě vytvořila,začala jsem něco hledat v tašce. Kde to sakra..Aaa tady! Vytáhla jsem z tašky červenou misku s pokémoním jídlem. Torchiiic. To je pro tebe. Usmála jsem se,otevřela misku a vzala si do ruky jednu malou,ale zato hodně sladkou kuličku. Aaa ham. Udělala jsem si ze svého Torchica malé miminko a začala jsem ho krmit,vypadalo to,že mu chutná,protože nahodil takový kawaii výraz,že jsem měla s tou chutí se s ním okamžitě pomazlit. Katlin,etoo nevíš kde dostaneme pokebally? Protože bez nich se na cestě jenom těžko obejdeme...Aaa otevřít zobáček...Ham. Zeptala jsem se Katlin a poté se dále věnovala krmení mého malého kuřátka...
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 24. 06. 11
Age : 28

Naše první krůčky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše první krůčky   Naše první krůčky - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 30, 2011 9:03 am

Katlin

Layla konečně přestala skákat a začala krmit Torchica. Tak to nevim. Někoho se zeptáme. Jako první mě napadl profesor Hawk. Co třeba profesora Hawka? Zeptala jsem se Layly. Shinx se celou dobu držel mého ramene a rozhlížel se kolem. Vždy, když uviděl něco zajímavého, řekl. Shinx.
Návrat nahoru Goto down
Shinichi

Shinichi


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 23. 06. 11

Naše první krůčky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše první krůčky   Naše první krůčky - Stránka 3 Icon_minitimeThu Jun 30, 2011 7:47 pm

Steve

Než jsem ještě definitivně vyrazil vzpomněl jsem si na to, že jsem vlastně Treemena ještě neomrkl přes pokédex... k tomu jsem se musel pozastavit... možná mi to o něm vysolí nějaké zajímavé informace a možná taky které útoky umí... tohle mě zajímalo v téhle situaci asi nejvíce, protože když vyrážíme na cestu budeme asi bojovat s nějakými pokémoni... tak musím asi vědět které útoky umí a které ne... Vytáhl jsem tedy pokédex z kapsy a namířil ho na Treemena... Zkusil jsem zmáčknout pár tlačítek, ale nic... Možná to dělám špatně... Pomyslel jsem si a pozornějí si ho prohlídl... Aha, myslím, že takhle. Zkusil jsem to tedy a vyšlo mi to? To ještě nevím...
Návrat nahoru Goto down
mishkenzie

mishkenzie


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 22. 06. 11

Naše první krůčky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše první krůčky   Naše první krůčky - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 01, 2011 7:11 am

Xavier Manabu
Když viděl Shinichiho že používá pokédex vzpoměl si na to že ho také zapoměl použít aby zjistil které útoky Mdkip umí a které ne.Vyáhl jsem Pokédex z kapsy a namířil jej na Mudkipa teď jsem jenom čekal co mi tahle krabička prozradí.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea

Keiko Lysea


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 24. 06. 11
Age : 27

Naše první krůčky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše první krůčky   Naše první krůčky - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 01, 2011 9:15 am

Layla

Myslím,že profesor toho bude teď až nad hlavu,ale můžeme to zkusit. Usmála jsem se,schovala si misku s jídlem do tašky a začala si pomalu stoupat. Taky bychom měly vyzkoušet nové pokédexy,celkem mě zajímá,co ta krabice umí. Vytáhla jsem svůj pokédex a zamířila s ním na Torchica. Zajímalo by mě,kterým tlačítkem se to zapíná hmm...Tak třeba tenhle. Klikla jsem na první tlačítko,které jsem viděla,jaksi se nic nedělo a vypadalo to,že se ani dít nebude. Hmm tak jiný,třebaaa tohle,to je takový hezký. Klikla jsem na jiné a stále nic. No super,tak jinak. Začala jsem mačkat všechny tlačítka naráz,no po chvilce jsem toho nechala,protože jsem si ten pokédex nechtěla rozbít. Etoo Katlin,víš tak tohle zapnout? Zeptala jsem se a trochu trapně se přitom usmála,prostě já a spousta tlačítek už předem znamená problém. Torchic? Vydrž ještě chvilinku a potom už si tě vezmu,ale nejdřív musíme vykoumat jak tahle krabice funguje. Torchic mi přikývnul,že souhlasí a já si začala prohlížet pokédex ze všech stran,z boku,ze shora,ze zdola a stále mě nic nenapadalo...
Návrat nahoru Goto down
Misman

Misman


Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 01. 05. 10

Naše první krůčky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše první krůčky   Naše první krůčky - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 01, 2011 11:22 am

Profesor se zrovna otoćil k odchodu když zaslechl několik otázek.
Na ostrově jsou lidé, kteří potřebují s něčím pomoct, nebo vás něčím pověří a ti lidé mají pokebally. Takže ano, jeden z vašich zdrojů pŘedmětů budou úkoly. Také budete dostávat poukazy do těch několika obchodů, co jsou na ostrově. Ale zbytek nechám na vás. Musíte být také trochu samostatní.
Jinak, trénovací hala se nalézá blízko východu z této budovy. A temní nebo duchovní pokemoni? Ano jsou tu, ale řekl bych, že je najdete až bude ten správný čas. Pak se tedy profesor znova otočil, že odejde, ale pak se otoćil znova, protože vám nejspíš zapomněl něco říct. Vaše pokedexy se musí nastartovat. Zrovna když říkal tuto větu, tak všem co se snažili dělat něco s pokedexem tam nabíhala úvodní animace. Pokedex obsahuje i základní informace, tudíž se ho můžete i zeptat na nějaké drobnosti. Přeji dobrou cestu.Pak se počtvrté otočil, ale tentokrát už odešel a dveře laboratoře se otevřely...

Pokedex
Po ukončení animace se spustila stejná sekvence, jako u Tobiase. Pokemon se proměnil v pokeball a zařadil se na své místo.
Pak vám na obrazovku opět vyjel váš pokemon s popisky.

Tobiasův pokedex nic o poloze pokemonů neříkal, nejspíš se ty informace zpřístupní, až potkáš takového pokemona.

Na obrazovku Stevova pokedexu vyjel Treecko s informacemi.
Typ: Travní
Vývoj: Grovyle -> Sceptile
Základní útoky: Nárazový útok, Šlehavý útok


Xavierův pokedex nahlásil toto.
Typ: Vodní
Vývoj: Marshtomp -> Swampert
Základní útoky: Nárazový útok, Vodní dělo


A Laylin pokedex podal takovou stručnou zprávu.
Typ: Ohnivý
Vývoj: Combusken -> Blaziken
Základní útoky: Nárazový útok, Uhlíky


Ian
Potom co profesor domluvil jsem se otočil na své dva bratry. V náručí jsem měl Chikoritu.
Tak. Půjdeme? otázal jsem se jich s nadšeným úsměvem. Naše cesta začíná!
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 24. 06. 11
Age : 28

Naše první krůčky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše první krůčky   Naše první krůčky - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 01, 2011 11:40 am

Katlin

Profesor nám řekl ještě několik informací a potom odešel. Pokedexi se spustili a já jsem se rozhodla také vyskoušet pokedex. Shinxi poď dolů, skusíme pokedex. Shinx seskočil na zem a čekal, co se bude dít. Zamířila jsem na něj pokedexem, zmáčkla jsem tlačítko a čekala co mi odpoví.


Naposledy upravil passionpower dne Fri Jul 01, 2011 1:54 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Shinichi

Shinichi


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 23. 06. 11

Naše první krůčky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše první krůčky   Naše první krůčky - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 01, 2011 1:38 pm

Steve

Na chvíli jsem odložil svůj pokédex a poslechl si co nám chce ještě dodat profesor Hawk... Takže úkoly? To bude zajímavé... se nemůžu dočkat až nějaký už budu plnit... sice to beztak budou nějaké "něco uklidit", ale dostaneme za to pokébally, tak je to dobré a hlavně užitečné... Poté se mi konečně rozjel pokédex a pověděl mi informace které jsem chtěl vědět... Takže umí nárazový a šlehavý útok? To jde... Pomyslel jsem si a všiml si, že Xavi taky zkouší zjistit nějaké informace o svém pokémonovi... Tak co? Už víme všechno potřebné... Myslím, že je už teď opravdu čas vyrazit na cestu. Pověděl jsem a šel napřed.
Návrat nahoru Goto down
azuma-san

azuma-san


Poèet pøíspìvkù : 22
Join date : 24. 06. 11

Naše první krůčky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše první krůčky   Naše první krůčky - Stránka 3 Icon_minitimeFri Jul 01, 2011 1:48 pm

Tobias Sanet
podivil se nad žtím ,že toho pokedex zas tolik neví zkusil zjsitit jestli má aspon informace o oblastech a dkyž ani to nezabralo rozhodl se pro jediné vyzkoumat jestli tu někdo má nějaký ukol , za který by mohl dostat peníze či pokebali a hlavně vyzkoumat jak se to má s možnostmi tréninku rozhodně nechtěl vyražet ihned navíc pár dnů tu by mu mohlo pomoc s večerními expedicemi do lesa a hledaním duchů nebo temných.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea

Keiko Lysea


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 24. 06. 11
Age : 27

Naše první krůčky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše první krůčky   Naše první krůčky - Stránka 3 Icon_minitimeSat Jul 02, 2011 10:15 am

Layla

Och už to funguje. Zajásala jsem,když se na pokédexu konečně něco objevilo,poté nám pověděl profesor Hawk nějaké další informace. Úkoly? Super,tak jdeme na tooo. Schovala jsem pokédex do tašky se sladkostmi a vzala si Torchica do náruče. Katlin honem,honem,honem dodělej to,co teď děláš a vyrážíme na cestuuu! Torchiiiic! Já i můj pokémon jsme byli strašně natěšení na cestu,která nás čekala. Taky se tak těšíš Torchic? Torchic. Ok,tak vyrážíme! Rozeběhla jsem se někam pryč,ale naštěstí zanedlouho jsem si uvědomila,že by nebylo slušné odbíhat od Katlin,když jsme teď měly putovat spolu.Otočila jsem se pomalu se vracela zpět ke Katlin,stoupla jsem si k ní a dělala jakoby se nic nestalo. Tak co,už to máš? Trapně jsem se na ní usmála a začala hladit Torchica po hlavě...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Naše první krůčky - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Naše první krůčky   Naše první krůčky - Stránka 3 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Naše první krůčky
Návrat nahoru 
Strana 3 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Bitva o první odznak

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Projekt Firefly :: Bílý přístav-
Přejdi na: