Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1}

Goto down 
5 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Misman

Misman


Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 01. 05. 10

Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Empty
PříspěvekPředmět: Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1}   Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Icon_minitimeSat May 08, 2010 6:27 pm

Cesta lesíkem mezi Restpoint City a Eternity Village


Naposledy upravil Mr.Pokemon dne Mon May 10, 2010 3:34 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
mAnIaCo

mAnIaCo


Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 08. 05. 10
Age : 25
Location : Ivanka pri Dunaji

Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1}   Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Icon_minitimeSat May 08, 2010 6:33 pm

Dack
No, ja idem. Ak chceš môžeš ísť so mnou, povie milo.
Už len kráča.
Nie je až taký slabý, pomyslí si.
Pozrie sa na pokébal..
Návrat nahoru Goto down
Cocacolka

Cocacolka


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 08. 05. 10

Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1}   Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Icon_minitimeSat May 08, 2010 6:41 pm

Zeke

Když jsme byli asi 300 metrů od vchodu do lesa,tak nám před hlavami přeletěl Scyther.Co to bylo? Vytáhl pokedex a ten začal žvástat o Scytheroj...
Návrat nahoru Goto down
mAnIaCo

mAnIaCo


Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 08. 05. 10
Age : 25
Location : Ivanka pri Dunaji

Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1}   Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Icon_minitimeSat May 08, 2010 6:43 pm

Dack
Aký je tvoj vysnívaný pokemon? A akého by si chcel získať? Ja Charizadra a Golema, povie.
Hmm, asi Eeveho, pomyslí si.
Vytiahne pokedex.
Zaujímavý pokémon ten Poliwag, povie si v duchu a stále kráča..
Návrat nahoru Goto down
Cocacolka

Cocacolka


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 08. 05. 10

Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1}   Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Icon_minitimeSat May 08, 2010 6:55 pm

Zeke

Doposlechl si pokedex,Eeveeho a Umbreona...ale Umbreon je jeho vývojové stádium.Takže bymi stačil eevee,a když bude ta šance tak bych chtěl také Starly.A tu bych si mohl hnedka chytit. řekl a rozhlížel se jestli někde není Starly.
Návrat nahoru Goto down
mAnIaCo

mAnIaCo


Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 08. 05. 10
Age : 25
Location : Ivanka pri Dunaji

Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1}   Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Icon_minitimeSat May 08, 2010 6:59 pm

Dack
Aha, povie.
Som zvedavý na tých trénerov, zamrmle si.
Hmmm, dám si chipsy? Radšej nie, pomyslí si a stále kráča...
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 08. 05. 10

Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1}   Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Icon_minitimeSat May 08, 2010 7:04 pm

Moroshi

rozhodl jsem se že bych měl mít nějaký originální držátko pro pokébally a tak jsem si koupil náramek s dírkami na pokebally.hned jsem si do jedné z těch šesti dírek dal pokeball a náramek si pevně připnul na zápěstí.potom jsem si ještě zabalil tři minerálky a několik housek.došel jsem za otcem a řekl mu.zase tě někdy navštívím...jako nejmužnější trenér pokemonů..zatím zbohem...řekl jsem otci a rozběhl se po cestě do Eternity village.najednou jsem na cestě uviděl dva kluky co byly v té laboratoři.nechtěl jsem aby vychytaly všechny pokémony po ceestě a tak jsem ještě zrychlil při běhu a ty dva předběhl.při cestě jsem se rozhlížel po pokemonech.
Návrat nahoru Goto down
Cocacolka

Cocacolka


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 08. 05. 10

Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1}   Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Icon_minitimeSat May 08, 2010 7:06 pm

Zeke

Zbytečně uboze čerpáš sílu.... řekl a přivolal Pidgey. Pokračujem v cestě veď nás. Řekl a šel pomalu za Pidgeym.
Návrat nahoru Goto down
mAnIaCo

mAnIaCo


Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 08. 05. 10
Age : 25
Location : Ivanka pri Dunaji

Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1}   Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Icon_minitimeSat May 08, 2010 7:09 pm

Dack
Nahlas si povzdychol.
Toto nebude krátka cesta, povie unavene.
Vyhodí pokebal.
Poliwag sa objavil na jeho ramene.
Vitaj, povie milo...
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 08. 05. 10

Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1}   Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Icon_minitimeSat May 08, 2010 7:11 pm

Moroshiho

no tak...tohle néni vůbecmužský když tu nejsou žádný pokemoni....povzdychl jsem si.
Návrat nahoru Goto down
Cocacolka

Cocacolka


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 08. 05. 10

Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1}   Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Icon_minitimeSat May 08, 2010 7:13 pm

Zeke

Žádní? předchvilkou nám před očima prolítnul Scyther! Řekl mu a stále šel na Pidgey.
Návrat nahoru Goto down
mAnIaCo

mAnIaCo


Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 08. 05. 10
Age : 25
Location : Ivanka pri Dunaji

Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1}   Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Icon_minitimeSat May 08, 2010 7:14 pm

Dack
Čo takto si dať pauzu? vyletí z neho.
Jups, pomyslí si a čaká..
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 08. 05. 10

Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1}   Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Icon_minitimeSat May 08, 2010 7:15 pm

Moroshi

praví muži neznají únavu a ani pauzu...řekl jsem a vytáhl z kapsyzapalovač.začal jsem si s ním hrát.potom jsem se zase rozběhl a už jsem byl tak 50 metrů před nia takže jsem zase spomalil a šel normální chůzí.
Návrat nahoru Goto down
Cocacolka

Cocacolka


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 08. 05. 10

Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1}   Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Icon_minitimeSat May 08, 2010 7:19 pm

Zeke

Hmmm,a praví muži si nehrajou na idiota. Pomyslel si , nech ho utíkat,tu zatočíme a uděláme přestávku. Řekl a vešel do menší zatáčky tam si položil na pařez batoh.
Návrat nahoru Goto down
mAnIaCo

mAnIaCo


Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 08. 05. 10
Age : 25
Location : Ivanka pri Dunaji

Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1}   Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Icon_minitimeSat May 08, 2010 7:24 pm

Dack
Sadol si na skalu.
Poliwag sa hodí do vedľajšieho jazera.
Mno, mám šťastie že som si vybral tento pokébal, povie nahlas a čaká...
Návrat nahoru Goto down
Cocacolka

Cocacolka


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 08. 05. 10

Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1}   Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Icon_minitimeSat May 08, 2010 7:27 pm

Zeke

Hmmm.... jen tak frknul,máš štěstí no..... V tu chvíli ke mě přiletěla Pidgey,a ukazovala křídlem někam za keř.
Návrat nahoru Goto down
Misman

Misman


Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 01. 05. 10

Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1}   Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Icon_minitimeSat May 08, 2010 7:29 pm

Najednou jste uviděli dvě nepřirozeně červené a hezké houby v trávě.
Návrat nahoru Goto down
mAnIaCo

mAnIaCo


Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 08. 05. 10
Age : 25
Location : Ivanka pri Dunaji

Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1}   Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Icon_minitimeSat May 08, 2010 7:31 pm

Dack
Čudné huby. Žeby pokémoni? pomyslí si.
Poliwag pozrie na Dacka.
Ten kývne.
Poliwag na nich vypluje bubliny...
Návrat nahoru Goto down
Cocacolka

Cocacolka


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 08. 05. 10

Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1}   Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Icon_minitimeSat May 08, 2010 7:33 pm

Zeke

Pidgey,jsou to jenom houby. Pidgey furt krákotala a ukazovala nato... co stim? jsou jedovaté nebo co?... no jestli jo tak se jich rači nebudem dotíkat. Řekl a sledoval ty houby. Co to je? žeby past? .
Návrat nahoru Goto down
Misman

Misman


Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 01. 05. 10

Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1}   Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Icon_minitimeSat May 08, 2010 7:34 pm

Houby se začaly hýbat a navás vykoukly dvě klepeta. Byl to Paras.
Návrat nahoru Goto down
Cocacolka

Cocacolka


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 08. 05. 10

Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1}   Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Icon_minitimeSat May 08, 2010 7:36 pm

Zeke

Rychle jsem uskočil.Pidgey ! sraž ho ! řekl a připravil si pokebal
Návrat nahoru Goto down
mAnIaCo

mAnIaCo


Poèet pøíspìvkù : 89
Join date : 08. 05. 10
Age : 25
Location : Ivanka pri Dunaji

Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1}   Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Icon_minitimeSat May 08, 2010 7:37 pm

Dack
Pripravil si pokébal.
Bublinkový útok! vykríkne.
Poliwag kívne.
Vypustí na teba bubliny..
Návrat nahoru Goto down
morgen

morgen


Poèet pøíspìvkù : 148
Join date : 08. 05. 10

Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1}   Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Icon_minitimeSat May 08, 2010 7:42 pm

Moroshi

zastavl jsem se a schoval zapalovač.měl bych trénovat....trenéři nejsou až tak slabý...jsou to pravý muži...řekl jsem si.šíhl jsem si na zápěstí s náramkem a sundal pokeball s Aronem.Ukaž svoji mužnost Arone!zařval jsem originální heslo které jsem vymyslel a hodil pokeball o zem.oběvil se Aron.já pokeball chytil do ruky a vrátil ho zpět na náramek.musíme trénovat naši mužnost...takže začneme gestem které vystraší soupeře...řekl jsem a vysvětlil Aronovy to gesto.Aronovi to chvíly nešlo ale za chvíly se postavil na zadní a jednu tlapku dal v bok a druhou před sebe.nohy měl trochu roztažený.já byl vestejný pozici a ruka co jsem měl nataženou byla zatnutá v pěst.síla mužnosti!řekl jsem a zasmál se.potom se Aron i já vrátily do normální polohy.a teď...nárazový útok proti tomu stromu!zařval jsem a Aron se rozběhl proti stromu.narazil do něj hlavou a nějaká ta kůra se odloupla.tak jsme pokračovaly s tréminkem.
Návrat nahoru Goto down
Misman

Misman


Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 01. 05. 10

Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1}   Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Icon_minitimeSat May 08, 2010 7:57 pm

Paras chudák téměř okamžitě odpadnul, ale byl tu problém.
Dva trenéři a jeden pokemon
Návrat nahoru Goto down
Cocacolka

Cocacolka


Poèet pøíspìvkù : 87
Join date : 08. 05. 10

Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1}   Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Icon_minitimeSat May 08, 2010 7:58 pm

Zeke

Rychle jsem hodil pokébal na parase ! Musí to vyjít!!!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1}   Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1} Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1}
Návrat nahoru 
Strana 1 z 4Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Route 422 a Eternity Village (pro Cocacolka, mAnIaCo, morgen, Neal-X a Pein)
» Restpoint City - Začátek mé cesty! {Day 1}
» Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]
» Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2]
» Route 458 - Windy Hill -> Starfall Castle (Seven a Mia) {Day 2}

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní :: Koš :: First Game - failed-
Přejdi na: