Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Kyoya

Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 12. 05. 10

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Empty
PříspěvekPředmět: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Icon_minitimeSat Jul 09, 2011 8:14 am

Jen kousek od města vbíhala cesta do hustého lesa. Pořád byl krásný den, slunce svítilo a na nebi nebylo ani stopy po mracích. Zdálo se, že organizátoři objednali krásné počasí na první den projektu. Bohužel se zdálo, že hluk z města, kde desítky trenéru dělali bordel se svými novými pokémony vyplašil všechny divoké pokémony z okolí...
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea

Keiko Lysea


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 24. 06. 11
Age : 27

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Icon_minitimeSat Jul 09, 2011 7:04 pm

Layla

Celou cestu jsem si spokojeně broukala jednu písničku,konečně jsme se totiž všichni vydali na cestu a počasí nemohlo být pro tento den lepší. Byla jsem tak natěšená,že jsem často běžela daleko před Katlin a poté jsem na ní musela čekat,což se mě i mému pokémonovi moc nelíbilo.Co si takhle dát duet? Mrkla jsem na svého Torchica,kterého jsem celou dobu nesla v náručí. Torchic! Tak jo začnu... Začala jsem si zpívat nějakou japonskou písničku. Torchic,torchic,torchiiic! Vidíš jak nám to jde. Pochválila jsem si náš duet,který možná připadal Katlin tak trochu nenormální,ale já jsem byla šťastná,protože si se mnou už nikdo dlouho nezazpíval. Dáme ještě jednu písničku platí? Torchic! Byla jsem vážně ráda,že jsem dostala zrovna Torchica za svého prvního pokémona,přišel mi jako skvělý společník a navíc jsme si byli tak moc podobní. Etoo Katlin?Myslíš,že tu někde uvidíme divoké pokémony? Zeptala jsem se své kamarádky,která se táhla někde kousek za mnou...

PS: Chtěla bych moc poděkovat alespoň za tvůj čas Kyoyo-kun ^^ Je jasné,že o prázdniny nemá každý čas a proto ti patří mé díky ^^ Amen Very Happy
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 24. 06. 11
Age : 28

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Icon_minitimeSat Jul 09, 2011 10:20 pm

Katlin

Konečně jsme se vydali na cestu. Shinx se spokojeně nesl v mé kapuci a díval se po okolí. Layla si zpívala, často někam utíkala a potom čekala, až k ní dojdu. Co se tak ženeš? Máme času dost.
Nad její otázkou jsem se ušklíbla a pokrčila rameny. Ten rámus z našeho příjezdu je musela vylekat, ale zkus se při tom tvém lítání dívat kolem.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea

Keiko Lysea


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 24. 06. 11
Age : 27

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Icon_minitimeSat Jul 09, 2011 11:11 pm

Layla

Dobře pane! Eh teda madam! Stoupla jsem si do postoje vojáka,který právě dostal rozkaz od svého velitele a přitom jsem se na Katlin široce usmála. Torchic! Torchic nahodil takový vážný výraz,ale hned na to se také usmál.Šla jsem si svým spokojeným krokem a dívala se kolem sebe jak mi poručila Katlin. Tohle je nuda dívat se na prázdnotu...Torchic pojď si zahrát hru,já ti budu popisovat na co myslím a ty to budeš muset uhádnout hm? Torchic. Usmál se na mě můj pokémon a já začala přemýšlet nad něčím,co bylo právě okolo nás. Tak já vidím něco malinkého,hřejivého,roztomilého a má to oranžovožlutou barvu. Co je to? Torchic! Správně jsi to ty...Taaak teď vidím něco v černém,má to takovou ohnivou barvu něčeho a v kapuce to má roztomilou věc. Co je to? Torchic? Torchic se upřeně díval na Katlin,která přesně seděla mému popisu. Uhádl! Usmála jsem se na kuřátko a to mi úsměv oplatilo,trochu jsem zbrzdila a počkala na Katlin. Tak co,zahraješ si s námi Katlin? Zašklebila jsem se a přemýšlela nad dalšími věcmi...
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 24. 06. 11
Age : 28

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Icon_minitimeSun Jul 10, 2011 11:02 am

Katlin

Layla hrála s Torchicem hru poznej co vidím a poté se mě zeptala, jestli chci hrát taky.
Jasně, Vidím něco bílého a vypadá to měkce. Co to je?
Dala jsem jim hádanku. Shinx. Shinx vylezl z kapuce, zívnul a zase zalezl.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea

Keiko Lysea


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 24. 06. 11
Age : 27

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Icon_minitimeSun Jul 10, 2011 12:16 pm

Layla

Hmm.... Rozhlížela jsem se okolo sebe a Torchic dělal to samé,hledali jsme cokoliv bílého,až se najednou Torchic podíval směrem nahoru. Torchic? Myslíš? Torchic! No tak dobře...Je to mrak? Zeptala jsem se Katlin a s napětím čekala na odpověď,přičemž mě konečně napadla další věc na hádání...
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 24. 06. 11
Age : 28

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Icon_minitimeSun Jul 10, 2011 5:16 pm

Katlin

Dívala jsem se kolem, až dokud Layla neřekla, že je to mrak. Jop, je to mrak. Teď jsi na řadě ty.
Řekla jsem Layle a čekala, co Layla zadá. Naposledy jsem se rozhlédla kolem a potom sledovala mraky, co byly na nebi před námi.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea

Keiko Lysea


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 24. 06. 11
Age : 27

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Icon_minitimeSun Jul 10, 2011 5:21 pm

Layla

Yes! Jsme dobrý! Usmála jsem se na Torchica a začala popisovat další věc,která mě napadla. No,takže je to malé,modré a nic to nedělá. Co je to? Torchic! Pšt Torchic...Já vím,že víš co myslím,ale neraď. Torchic. Torchic kývl hlavou,že tedy nebude radit a já doufala,že to Katlin neuhádne,ikdyž to bylo až moc lehké...
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 24. 06. 11
Age : 28

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Icon_minitimeSun Jul 10, 2011 5:31 pm

Katlin

Layla zadávala a já přemýšlela, co by to mohlo být. Malé a modré, malé a modré.
Že by to byl .... Najednou mě něco napadlo a tak jsem to řekla.Není to náhodou Shinx? Zeptala jsem se a čekala na Laylinu odpověď.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea

Keiko Lysea


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 24. 06. 11
Age : 27

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Icon_minitimeSun Jul 10, 2011 8:00 pm

Layla

Yes je to ten spáč v tvé kapuce. Zašklebila jsem se a Torchic udělal to samé. Tak teď ty Katlin. Usmála jsem se a mezitím přemýšlela nad dalšími,tentokrát snad složitějšími věcmi než byli doposud.Nějak jsem na nic nemohla přijít,protože kolem nás byl pouze hustý les a na něm nic zajímavého nebylo.Musela jsem tedy hledat pořádně,abych vůbec něco našla,až jsem nakonec přeci jenom něco objevila.Při té myšlence jsem se sama pro sebe usmála a poté čekala až vysloví svojí hádanku Katlin...
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 24. 06. 11
Age : 28

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Icon_minitimeSun Jul 10, 2011 8:16 pm

Katlin

Dobře, tak teda další. Je to červené, žluté, střeštěné a takové .... Jak jen je to slovo. Jo už to mám roztomilé. Dala jsem Layle hádanku a pokračovala v předešlé činnosti, dál jsem pozorovala mraky a čekala, jestli Layla mou hádanku rozlouskne.
Návrat nahoru Goto down
Kyoya

Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 12. 05. 10

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Icon_minitimeSun Jul 10, 2011 8:40 pm

V tu chvíli jste za sebou uslyšeli někoho běžet. Těžce oddychoval. Zdálo se, že má na spěch, ale mohl to být kdokoliv z mnoha desítek trenérů... nebo někdo z organizátorů? Přeci jen jste město opustili mezi prvními, možná na něco zapomněli... když jste se ale otočili, tak jste uviděli jednoho z trojčat... těžko říct koho z nich...
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea

Keiko Lysea


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 24. 06. 11
Age : 27

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Icon_minitimeSun Jul 10, 2011 8:46 pm

Layla

Hádanka Katlin mě zarazila,takže ať bylo jakékoliv moje předešlé snažení najít nějakou věc sebevětší,teď mi všechno vypadlo. Červené? Žluté? Ztřeštěné? Opakovala jsem si slova,která mi prozradila Katlin,ale nemohla jsem přijít ani na jednu věc,která by vypadala zrovna takhle. Torchic ty víš? Torchic! Řekni mi to... Torchic zavrtěl hlavou,že mi nic neprozradí a roztomile se přitom usmál,já jsem si tiše povzdychla a nadále hledala něco roztomilého,červeného a žlutého.Přemýšlela jsem nad všemi možnými variantami všeho možného,dokonce i toho,co neexistuje. Tak dobře,nechávám se... Torchic! Ozvalo se malé kuřátko,které jsem měla v náručí,asi mi chtěl naznačit ať to přeci jenom ještě zkusím. Ale mě nic nenapadá Torchic...Možná...Ne,to je kravina...Ikdyž...Blbost...Nebo ne?...Jo,je to blbost....Sakra...Ale mohlo by to být...Aaaaa.... Usilovně jsem se ze sebe snažila něco vymáčknout,ale v tom za námi něco nebo spíš někdo běžel,pokud se tomu tak dalo říkat. Katlin dívej! Upozornila jsem Katlin na kluka,který mi někoho připomínal. Ten kluk,kdo to sakra...Jo to je ten z trojčat,ale který? Všichni jsou si tak nezdravě podobní... Schytla jsem jednou rukou Katlin a druhou stále držela Torchica,běžela jsem tomu klukovi s námi všemi naproti,protože to vypadalo,že už asi moc kroků nenadělá...
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 24. 06. 11
Age : 28

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Icon_minitimeSun Jul 10, 2011 9:04 pm

Katlin

Celou dobu, co Layla přemýšlela, můj obličej nechtěl opustit ušklebek. Dokonce i Shinx vylezl a díval se nechápavě na zamyšlenou Laylu. Hledá něco červenýho, ělutýho, ztřeštěnýho a roztomilího. Vysvětlila jsem Shinxovi situaci. Chvilku se díval okolo, pak mu došlo, co to je a s pochopením řekl. Shinx. Najednou mě Layla upozornila na kluka běžícího za námi. Není to Tim? Zeptala jsem se Layli. Ta ale vypadala, že mě neslyší, chytla mě za ruku a táhla mě směrem k němu.
Návrat nahoru Goto down
Kyoya

Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 12. 05. 10

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 2:44 pm

Tim

Doběh jsem obě dvě a ztěžka vydechoval.
Chvíli jsem něco nesrozumiteně říkal a do toho gestikuloval... teprve pak mi došlo, že bych se ml vydejchat, než začnu mluvit... Trochu jsem se vydejchal....
Vy jste utekli, než jsem vám stačil popřát hodně štěstí a tak... řekl jsem trochu rozpačitě...
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 24. 06. 11
Age : 28

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 3:02 pm

Katlin

To jsi běžel celou tu cestu za námi, abys nám popřál hodně štestí? Řekla jsem mu překvapeně a poté ještě s úšklebkem dodala. Že ty chceš jít s námi? Mě to nevadí. Co tobě Laylo? Shix celou dobu přikyvoval na všechno, co jsem řekla a také se ušklíbl.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea

Keiko Lysea


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 24. 06. 11
Age : 27

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 3:49 pm

Layla

Nechápavě jsem se podívala na Tima,poté přistoupila k němu a dala mu menší pěstí na temeno hlavy. BAKA! Už raději neběhej,moc ti to neprozpívá! Řekla jsem s vážným pohledem,ale nevydržela jsem tak dlouho a hodně široce se usmála. Ale to víš,že mi to nevadí a co tobě Torchic? Torchic! Dobře...Jo a jinak Katlin ta hádanka...Nooo....Umm...Tak trošku,ale jenom opravdu trošku...To sedělo...Víš tak jako...No...Na mě... Začala jsem blekotat potichu,takže mě skoro nebylo slyšet. Ale vím,že je to špatná odpověď,takže budu rozmýšlet nadále,co to mohlo být. Usmála jsem se a otáčela hlavou všemi směry kam jen to šlo...
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 24. 06. 11
Age : 28

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 4:01 pm

Katlin

Nic takového už nenajdeš, protože je to správná odpověď, Jsi to ty. Řekla jsem směrem k Layle a ušklíbla se na ní. Shinx se jakoby zasmál a já dodala. Ty jsi Torchicovi zadala mě, tak jsem ti zadala tebe. Teď jsi na řadě ty, teda pokud ještě hrajem.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea

Keiko Lysea


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 24. 06. 11
Age : 27

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 4:07 pm

Layla

Vážně? Muhaha když se daří,tak se daří! Zaculila jsem se na Katlin. Tak mě ta hra nevadí,klidně by se mohl připojit i Tim,ale jak chce...Tak dobře,už něco mám...Takže je to praštěné,červené,černé,modré a hnědé zároveň. Copak to tak asi může být? Zašklebila jsem se a koukala někam na nebe,moje hádanka byla zase až moc jednoduchá,a proto jsem se rozhodla nedávat žádné nápovědy. Torchic,torchic,torchic! Torchic se roztomile usmál,protože hned věděl,co jsem měla na mysli...
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 24. 06. 11
Age : 28

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 4:50 pm

Katlin

Co by to tak mohlo být? Přemýšlela jsem nad Laylinou hádankou. Jediné, co mě napadá je Totodile. JInak nevím.Shinx také vypadal, že přemýšlí dál, takže jsem čekala, co odpoví Layla. Tak co, je to Totodile?
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea

Keiko Lysea


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 24. 06. 11
Age : 27

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 4:56 pm

Layla

Na tváři se mi objevil úsměv,který byl doslova od ucha k uchu. Vedle jak ta jedle Katlin,Totodile přece není hnědý. Vyplázla jsem na Katlin jazyk a dále sledovala čistě modré nebe. Torchic! Ozval se Torchic,který byl šťastný,že to zase ví dříve než Katlin.Přišlo mi,že jediný,kdo tu z nám všem uměl nejlépe hádat byl právě Torchic a malý Shinx,který byl schovaný u Katlin v kapuce. Je tu ještě něco,co červené,černé,modré,hnědé..Jo a ještě bílé. Zaculila jsem se na Katlin a znovu vzhlédla k obloze...
Návrat nahoru Goto down
Kyoya

Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 12. 05. 10

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 5:03 pm

Tim

No... popravdě sme se s bráchama trochu chytli... a nějak myslím, že nám prospěje bejt chvíli od sebe. No a tak jsem prostě myslel...
rozhodil jsem trochu rukama... přišlo mi trapné, takhle se vnucovat, ale co se dalo dělat? Sám jsem jí nechtěl a nikoho jiného jsem tu prostě neznal... totodile by na to něco řekl ale radši jsem ho zavřel do pokébalu, potřeboval jsem nějak strávit že ho mám
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 24. 06. 11
Age : 28

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 5:15 pm

Katlin

Dobře má poslední možnost. Je to Tim. Zkusila jsem znovu hádat Laylinu hádanku.
Tak pojď s námi Time, zrovna hrajem hru "řekni co vidím". Můžeš hrát s námi jestli chceš. Řekla jsem směrek k Timovi a Shinx na souhlas "shinxnul".
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea

Keiko Lysea


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 24. 06. 11
Age : 27

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 5:38 pm

Layla

Správná odpověď! Usmála jsem se na Katlin a Torchic udělal to samé. Time příště nemysli,ale konej platí? Hodila jsem ten stejný úsměv i na Tima a poté se porozhlédla kolem. Jo jentak mimoto,kde jsi nechal Totodila Time? Nikde ho tu nevidím... Torchic! Ať jsme se já i můj Torchic dívali kam chtěli,nikde jsme nemohli najít toho malého krokodýla,který měl doprovázet Tima. Nakonec jsem od toho odpustila a ušklíbla se na Katlin. Teď jsi na řadě ty Katlin,doufám že to bude něco lehkého.Ne jako ta tvoje poslední hádanka o mě...
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 24. 06. 11
Age : 28

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 5:45 pm

Katlin

Ale musíš uznat, že to sedělo dokonale. Tak teď já, takže je to modré a pěkné. Uhádnete to? Řekla jsem jim a Shinx vypadal, že už ví. Spolu jsme tedy čekali, jestli někdo z nich najde správnou odpověď a u toho jsme se dívali kolem.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Layla Angelic
» Route 1 [Pro: Kdo dřív přijde ten dřív mele]
» Route 458 - Windy Hill -> Starfall Castle (Seven a Mia) {Day 2}
» Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1}
» Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2]

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Projekt Firefly :: Cesta z města-
Přejdi na: