Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Route 458 - Windy Hill -> Starfall Castle (Seven a Mia) {Day 2}

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Misman

Misman


Poèet pøíspìvkù : 128
Join date : 01. 05. 10

Route 458 - Windy Hill -> Starfall Castle (Seven a Mia) {Day 2} Empty
PříspěvekPředmět: Route 458 - Windy Hill -> Starfall Castle (Seven a Mia) {Day 2}   Route 458 - Windy Hill -> Starfall Castle (Seven a Mia) {Day 2} Icon_minitimeWed May 12, 2010 4:44 am

Josh se nakonec rozhodl vzít ten PokeDex s kterým mluvil.
Také mu došlo že ten kabel který vedl do zdi byl nabíječka.
Policistka Jenny ho pustila dál.
Když v noci usínal pod přístřeškem tak se k němu připojilla trenérka Mia s jejím pokemonem Oddishem
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 08. 05. 10

Route 458 - Windy Hill -> Starfall Castle (Seven a Mia) {Day 2} Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 458 - Windy Hill -> Starfall Castle (Seven a Mia) {Day 2}   Route 458 - Windy Hill -> Starfall Castle (Seven a Mia) {Day 2} Icon_minitimeWed May 12, 2010 5:03 am

Josh

Ráno jsem vstal co nejdřív. Druhé trenérky jsem si moc nevšímal, potřeboval jsem dorazit do města co nejdřív, ztratil jsem už dost času. Po cestě jsem jen tak mimoděk koukal, jestli někde neuvidím nějakého pokémona.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia




Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 11. 05. 10

Route 458 - Windy Hill -> Starfall Castle (Seven a Mia) {Day 2} Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 458 - Windy Hill -> Starfall Castle (Seven a Mia) {Day 2}   Route 458 - Windy Hill -> Starfall Castle (Seven a Mia) {Day 2} Icon_minitimeThu May 13, 2010 7:45 pm

Mia

Sedela som a na kolenách som mala Oddisha. Čumela som mu do očí a on zrazu zo seba vydal Oddish! a začal skákať. Mii zišla po tvári anime kvapka.
Návrat nahoru Goto down
seven73352

seven73352


Poèet pøíspìvkù : 30
Join date : 08. 05. 10

Route 458 - Windy Hill -> Starfall Castle (Seven a Mia) {Day 2} Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 458 - Windy Hill -> Starfall Castle (Seven a Mia) {Day 2}   Route 458 - Windy Hill -> Starfall Castle (Seven a Mia) {Day 2} Icon_minitimeThu May 13, 2010 7:48 pm

Josh

Zastavil jsem se u řeky, jestli tam tedy nějaká řeka byla, ale bylo to tam cítit vodou. Rozhlédl jsem se po okolí. Když už mám Lotada, tak bych měl chytit alespoň jednoho dalšího... Nejlépe elektrického, ale tady určitě nikde nebude... Další vodní bude muset stačit.
Návrat nahoru Goto down
Ookami Mia




Poèet pøíspìvkù : 94
Join date : 11. 05. 10

Route 458 - Windy Hill -> Starfall Castle (Seven a Mia) {Day 2} Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 458 - Windy Hill -> Starfall Castle (Seven a Mia) {Day 2}   Route 458 - Windy Hill -> Starfall Castle (Seven a Mia) {Day 2} Icon_minitimeFri May 14, 2010 6:39 am

Mia

Jáá... no.... mali by sme ísť trénovať.. alebo najlapšie chytiť ti kamoša... ale najskôr asi zistíme, čo všetko vieš... Povie Oddishovi a chytí ho do rúk. Vybehne s ním von do lesa. Položí ho na zem. hmm... pôvodne som chcela iného pokémona ale si kawaii... usmiala sa naňho. Oddish! Oddish okolo nej začal skákať. No dobre... takže... aké by si mal mať útoky... začala premýšľať.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Route 458 - Windy Hill -> Starfall Castle (Seven a Mia) {Day 2} Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 458 - Windy Hill -> Starfall Castle (Seven a Mia) {Day 2}   Route 458 - Windy Hill -> Starfall Castle (Seven a Mia) {Day 2} Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Route 458 - Windy Hill -> Starfall Castle (Seven a Mia) {Day 2}
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Windy Hill - Něco se blíží {Day 1}
» Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]
» Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1}
» Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2]
» Route 422 a Eternity Village (pro Cocacolka, mAnIaCo, morgen, Neal-X a Pein)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Ostatní :: Koš :: First Game - failed-
Přejdi na: