Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PříjemPříjem  Latest imagesLatest images  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Kyoya

Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 12. 05. 10

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 6:21 pm

Tim

Zašmátral jsem někde na opasku a vytáhl pokébal. Totodile z něj vylezl velice, velice rád. Podíval se na mě tak až dotčeně... No jo, no jo... vždyť já vím... řekl jsem trochu rozpačitě a nabídl jsem mu jako omluvu malou červenou laskominu, kterou jsem věděl, že mají pokémoni rádi...
Pak jsem se otočil na Katlin. Modré a pěkné? To není právě směrodatné... řekl jsem tónem, jako by mi šlo o známku na škole...
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea

Keiko Lysea


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 24. 06. 11
Age : 27

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 6:27 pm

Layla

Modré a pěkné? To je vše? Pfuu víš kolik toho je Katlin? Usmála jsem se a ihned začala přemýšlet nad vším možným,co je modré a pěkné. Takže napadá mě...Hmmm...Shinx,Totodile,obloha,obří slaďoučké modré lízátko,... Začala jsem vyjmenovávat všelijaké věci,které mají ty dvě vlastnosti,najednou jsem se zasekla,protože jsem nějak nevěděla dál. Hmm,eh Torchic ty víš? Torchic... Torchic smutně zavrtěl hlavou,že už ho také nic nenapadá,protože všechny věci jsem už vyjmenovala a mě už také došly nápady. Akamaru? Ne ta není modrá...Nebo ano? Torchic se na mě nechápavě podíval. Alee,to je katana Katlin,akorát si ani za boha nevzpomenu na její barvu. Vysvětlila jsem mu a dále přemýšlela,co by to mohlo být. Torchic,běž si na chvilku hrát s Totodilem. Torchic! Pustila jsem Torchica na zem a ten hned přeběhl k Totodilovi a začal kolem něho poskakovat...
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 24. 06. 11
Age : 28

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 6:43 pm

Katlin

Otočila jsem se na TIma a řekla jsem mu. Jinak, to hold nejde popsat. Je to ooobrovské a modré. Poté jsem směrem k Layle řekla. Totodail ani Shinx nejsou obrovské a obrovský lízátko to taky není. Akamaru je červeno-stříbrný, takže zbývá ta obloha, která je správně.
Zkus ji teda popsat jinak, aby to nebylo tak snadný. Prohodila jsem k Timovi.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea

Keiko Lysea


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 24. 06. 11
Age : 27

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 7:01 pm

Layla

Yeees,dneska nějak boduju! Usmála jsem se a párkrát si povyskočila jen tak pro radost. Tak řeknu třeba...Ehm,ehm... Řekla jsem vážným hlasem a začala svůj proslov. Je to obrovská plocha plynů a prachu,má modrou barvu,ikdyž nikdo neví proč,běhají po ní bílé ovečky a někdy i velcí černí beránci,kteří se stále jen a jen zlobí nebo pláčou. Střídá se na ní také jedna teplá žlutá koule s bílým divným objektem,který se každý den mění.Pokud je na té ploše bílý objekt,okolo něj vždy svítí mnoho a mnoho miniaturních věciček,a když jedna z těch věciček začne padat z plošiny na zem,většinou si lidé něco přejí. Tak copak je modrá plošina? Uchechtla jsem se znalecky,ikdyž to co jsem zrovna ze sebe vykecala nedávalo moc smysl,stále jsem si držela vážný výraz,který mi jako obvykle nevydržel dlouho. Tak co Katlin,líbil se ti můj super grandiózní proslov? Usmála jsem se a sledovala jsem oblohu,kterou jsem před chvílí popisovala tím nejdivnějším způsobem,kterým jsem jen mohla...
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 24. 06. 11
Age : 28

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 7:10 pm

Katlin

Po skončení Laylina proslovu jsem se musela zasmát. Ten tvůj proslov změl jako pohádka, můžeš jí Torchicovi vyprávět před spaním. Koukni na Shinxe. Řekla jsem a ukázala na Shinxe, který znovu usnul.
Tak někdo zadávejte.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea

Keiko Lysea


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 24. 06. 11
Age : 27

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 7:22 pm

Layla

No to je nápad! Torchic chceš číst pohádky před spaním? Torchic! Ozvalo se malé kuřátko,které běhalo okolo Totodila. Jo a Shinx,no nemyslím si,že usnul díky mému proslovu...Protože ten jaksi spí nonstop. Uchechtla jsem se,protože vidět Shinxe vzhůru déle než na 10 minut je docela zázrak. Ha teď budu říkat já! Takže je to velké,až moc rozmnožené,zelené,hnědé,stojící,tvrdé a bolí tě hlava,když do toho narazíš...Copak to je hmm? Zeptala jsem se těch dvou,zase jsem popsala to první,co jsem viděla,protože teď hledat nějaké detaily byl nesmysl. Oh málem bych zapomněla... Začala jsem v tašce něco lovit,až jsem vytáhla obrovské pestrobarevné lízátko,které se mi jen tak tak vešlo to pusy. Chcete taky? Zeptala jsem se Katlin a Tima,nebylo mi vůbec rozumnět,ale doufala jsem,že budou vědět co jsem měla na mysli...
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 24. 06. 11
Age : 28

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 7:43 pm

Katlin

To je pravda, Shinx často spí. Čím to asi je, možná, že se nudí. No co necháme ho spát. Lízátko si dám možná později. Jo, a ta věc, co popisuješ je strom, že jo? Řekla jsem Layle, ušklíbla jsem se a čekala, co na to řekne ona.
Návrat nahoru Goto down
Kyoya

Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 12. 05. 10

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 7:49 pm

Tim

Já si rád dám lízátko... teda pokud ses ptala na to... řekl jsem. Proti sladkému jsem vesměs nic neměl. Jinak fakt to zní trochu jako strom řekl jsem. Totodile si mezitím velice vážně prohlížel svoje nové kamarády. Neříkal nic, ale zvláštně nakláněl hlavu a zkoumal Torchica
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea

Keiko Lysea


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 24. 06. 11
Age : 27

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 7:55 pm

Layla

Jop,jop. Usmála jsem se a vzpomínala na jednu svojí historku,která se mi stala,když jsem byla malá. Jednou,když jsem byla menší,jsem narazila do takového obrooovského stromu,který z ničeho nic přede mnou vyrostl...Jaaj,ještě doteď mám bouli jaká to byla pecka,ale to je vedlejší... Poté jsem z tašky vytáhla ještě jedno,stejně velké lízátko jako bylo to moje a podala ho Timovi. Na jsou vážně dobré,akorát... Jazykem jsem si pracně přehodila lízátko na druhou stranu tváře. ...se s tím hodně špatně mluví. Uchechtla jsem se,předskočila před Tima a ukazováčkem jsem mu drkla do čela. Dáváš hádanku ty bambus. Zaculila jsem se a Torchic konečně přestal běhat okolo Totodila,postavil se proti němu a dělal přesně to samé,co dělal jeho nový kamarád.Když Totodile naklonil hlavu na jednu stranu,Torchic udělal to samé a přitom vykřikl. Torchic! Když naklonil hlavu na druhou,Torchic se opičil a takto to pokračovalo dál a dál...
Návrat nahoru Goto down
Kyoya

Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 12. 05. 10

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 8:02 pm

Tim

Děkuju... řekl jsem když jsem si vzal lízátko. Další činnost kterou Layla provedla mě trochu zmátla... Já dávám hádanku? Ale vždyť tady Kat to řekla první ne? řekl jsem. Možná jsem se jen nemohl uvolnit, možná jsem byl ještě trochu zklamanej z tý hádky, ale bral jsem všechno moc vážně... Totodile začal pobíhal kolem Torchica kolem dokola, jako by mu chtěl zamotat hlavu.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 24. 06. 11
Age : 28

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 8:13 pm

Katlin

Já už zadávala hodněkrát, navíc ty jsi ještě nezadával vůbec, takže zadávej. Řekla jsem mu a dala jsem si ruce za hlavu. Co to ti dva vyváděj? Vypadá to jako by chtěl Torchica zmást. Prohlásila jsem s pozdvyženým obočím.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea

Keiko Lysea


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 24. 06. 11
Age : 27

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 8:22 pm

Layla

No tak nebuď labuť Time a vymysli také něco,jsi jako tělo bez duše,tak alespoň trochu života do toho umírání. Usmála jsem se a dívala se na Totodila,který začal běhat okolo mého pokémona. Heh,tak schválně jestli to Torchic udělá... Zašklebila jsem se sama pro sebe,Torchic najednou nadskočil a začal běhat kolem Totodila,připadalo mu to totiž,že si s ním chce krokodýl hrát. Aaa udělal. Uchechtla jsem se tiše a cucala obří lízátko. Torchic,torchic,torchic! Začal v běhu vykřikovat Torchic,který měl dnes vážně nějakou až moc veselou náladu,protože oba pokémoni stále běhali v kolečku. Time,nevím sice jakou má tvůj Totodile výdrž,ale když jde o běhání je v tom Torchic rozený mistr.To je jenom takové malé varování,aby tu s sebou tvůj krokodýlek ''náhodou'' nepraštil o zem.. Řekla jsem jen tak nenápadně tiše,takže mě skoro nebylo slyšet,chtěla jsem na to sice upozornit Tima,ale na druhou stranu jsem chtěla,aby si Torchic po celém tom dlouhém nošení taky trochu zaběhal a pohrál si s někým,když Shinx stále a jen spí...
Návrat nahoru Goto down
Kyoya

Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 12. 05. 10

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 8:27 pm

Tim

Fajn, fajn... souhlasil jsem radši. Rozhlédl jsem se kolem sebe. Vidím něco, co vzdáleně připomíná živočicha třídy Aves... zbarveného víceméně hnědě a žlutě... popisoval sem jak nejlépe jsem uměl. Ale asi jsem na to zíral moc dlouho, tak jsem rychle sklopil zrak a koukal jinam.
No, nevím... Totodile matoucí útok neumí, ale asi něco chystá... podivil jsem se chování totodila a najednou jsem se trochu uvolnil. Pozorování pokémonů mě zajímalo a tohle bylo zajímavé docela dost
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 24. 06. 11
Age : 28

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 8:43 pm

Katlin

Shinx se probudil a seskočil na zem, přesně do kruhu stvořeného Totodilovo a Torchicovo běháním. Sedl si, naklonil hlavu a překvapeně řekl. Shinx? Napadá mě Torchic, pokud bereš jeho barvu jako hnědou.
Návrat nahoru Goto down
Kyoya

Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 12. 05. 10

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 8:51 pm

Tim

Pozoroval jsem Totodile a Torchica... bylo to zajímavé. Tak vám nevím... tohle chování jsem nikdy neviděl ještě, možná má totodile jen radost. Zdá se, že si rozumí... řekl jsem a dál porozoval jejich chování. Nakonec se totodile otořčil na mě... otevřel tlamu... šplouch... sprška vodního děla mě probrala velice rychle...
Totodile se začal smát. Podíval jsem se na Katlin jako by nic. No to není úplně špatnej odhad, ale není tomu tak...
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea

Keiko Lysea


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 24. 06. 11
Age : 27

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 8:54 pm

Layla

Třída Aves? Bože,že já neposlouchala vyprávění babičky lépe,teď jsem totálně mimo...Aaaa....No nic Laylo,tak přece ze sebe nebudeš dělat hloupý pako,vžij se do situace,co tu asi tak teď může být...Hmm,hmyz a ptá...No jasně ptáci! Podívala jsem kolem sebe a hledala ptáky stejné barvy,kterou říkal Tim. Tak holka a teď zapoj všechny mozkový buňky,který v tý malý hlavě máš a vysol ze sebe jméno všech ptáků,který si pamatuješ z vyprávění nebo budeš za opravdu velkou chudinku...Tak jak to jen bylo...Ummm......Pidyo,Pideogo,Pigy,Pogychi,Pigogoe,Pid...Aaa tohle je nanic,nevzpomenu si... Usilovně jsem se ze sebe snažila vymanit alespoň počáteční písmeno jména od nějakého ptačího pokémona no vypadlo ze mě jenom: P.. Když mě ti ptáci příjdou v podstatě stejní,létá to,má to peří,kdo si má pamatovat ty jejich jména...Jediného,kterého si pamatuju je Moltres... Chytla jsem se za hlavu a snažila si vzpomenou na jakékoliv jméno ptáka,nakonec jsem přeci jenom ze sebe něco vymáčkla,ikdyž to znělo jako by to byla moje poslední slova před smrtí. Pidge...ot? Pidge...a ne y? Popravdě,jediný na kterého si vzpomenu je Moltres... Řekla jsem jentak do vzduchu a doufala,že můj odhad byl alespoň z 10% správný...
Návrat nahoru Goto down
Kyoya

Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 12. 05. 10

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 8:59 pm

Tim

Utřel jsem si obličej do rukávu.
No máš pravdu, je to Pidgey... támhleten na té větvy řekl jsem a opět začal pozorovat pidgeyho, který seděl na větvy a zrovna něco zobal z nedaleké větvičky. Nás si vůbec nevšímal. No a kdyby to byl Moltres, tak by to byla docela sranda, teda pokud fakt existuje, slyšel jsem o něm jen v legendách. řekl jsem. Totodile se mezitím uklidnil a přestal se smát. Teď zíral na pidgeyota.
Návrat nahoru Goto down
passionpower

passionpower


Poèet pøíspìvkù : 54
Join date : 24. 06. 11
Age : 28

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 9:06 pm

Katlin

A jo a vypadá pěkně, zkusila bych ho chytit, ale mám jen jeden pokeball, co kdyby jsme narazili na něco lepšího. Kdo chce ať si ho chytí. Řekla jsem Timovi a Layle. Shinx odtrhl pohled od svých dvou spolucestujících a díval se na Pidgeyho na větvi. Moltres je krásný pokemon, doufám, že ho potkám a nejenom jeho, ale i Articuna a Zapdose a jiné Legendární pokemony a až se tak stane nakreslím si je a možná i vyfotím.
Návrat nahoru Goto down
Keiko Lysea

Keiko Lysea


Poèet pøíspìvkù : 56
Join date : 24. 06. 11
Age : 27

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 11, 2011 9:13 pm

Layla

No já vím vysolila jsem ze sebe kravinu,ale tak on je ohnivý,a proto si ho pamatuji nejlépe...Ale bylo by vážně kawaii ho vidět na vlastní oči,no ostatní mi příjdou takový,no jak to říct...Hmmm... Nemůžu říct nudní,to by znělo blbě... ...Jiní? No moc se mi nelíbí,ale Moltres stojí za to. Usmála jsem se a sledovala toho malého ptáka na větvi,jehož jméno mi dalo tolik zabrat. Tak ty jsi ta malá potvora na kterou jsem si nemohla ani za boha vzpomenout,no máš štěstí,že jsi celkem roztomilá... Uchechtla jsem se pro sebe a nadále sledovala Pidgeyota,Torchic se taky na chvilku zastavil a díval se na opeřence na větvi. Torchic? Torchic,torchic! Torchicovi se zřejmě nelíbilo,že Pidgey byl také pták a tak trochu na něj začal žárlit,protože na rozdíl od Pidgeye neuměl Torchic létat. Torchic klid,možná že neumíš to co on,ale za to jsi stokrát tak víc kawaii než ten pták na větvi. Usmála jsem se na své kuřátko a to mi úsměv oplatilo. Torchic. Torchic se tentokrát už s úsměvem díval na Pidgeye a já dělala to samé. Pravda,máme jenom jeden pokéball a nevím zda by si Torchic s Pidgeyem rozumněl,ale zase nebylo by špatné na něm až se vyvine létat...No dám přednost tady našemu pánovi. Chceš ho Time? Usmála jsem se a mezitím si sedla na příjemně studenou zem...
Návrat nahoru Goto down
Kyoya

Kyoya


Poèet pøíspìvkù : 82
Join date : 12. 05. 10

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Icon_minitimeWed Jul 13, 2011 11:45 am

Tim

Podíval jsem se na obě dívky. No nejsem si jistý... nejsem trenér, ale pozorovatel... samozřejmě Pidgey je úžasný pokémon... řekl jsem... V tu chvíli se pidgey zvedl, volným pádem spadl asi o 2 metry a pak proletěl těsně nad našimi hlavami a zmizel v dálce... Totodile ani nestačil otočit hlavu...
A je fuč... řekl jsem trochu zklamaně, chvíli jsem fakt uvažoval, že mít pidgeyho, by mohlo být fascinující...
Torchicovi spadla na hlavu šiška, kterou Pidgey upustil...
Návrat nahoru Goto down
mishkenzie

mishkenzie


Poèet pøíspìvkù : 29
Join date : 22. 06. 11

Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Icon_minitimeMon Jul 25, 2011 8:38 am

Xavier Manabu
Když zjistil všechno co chtěl vydal s směrem pryč z měta aby začalo jeho dobrodrodružství.Doufal že co nejdřív narazí na nějakého dalšího Pokémona který bude jeho přítelem.Když tak šel rozhodl se vyzkoušel Mudkipovy útoky a tak se zahleděl na jeden ze stromů "Mudkipe Vodní dělo" Mudkip slezl z ramena pečlivě zamířil a zachvíli se z jeho pusy vynořila velká tryska vody.Pohladil Mudkipa na hlavě a potom se podíval na Kupu listí která ležela odpodál "A teď Mudkipe Nárazový útok." Řekl a prstem ukázal na onou kupu.Po malé chvíli se kupa rozletěla do stran a všude bylo opět rozháázené listí.No asi bychom měli jít proběhne mi hlavou Když se Mudkip vrátí zpátky na rameno a tak tedy vyrazíme oběvovat svět.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]   Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic] - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Route 1 [Katlin Fox, Layla Angelic]
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Layla Angelic
» Route 1 [Pro: Kdo dřív přijde ten dřív mele]
» Route 422 ( Restpoint City -> Eternity Village ) {Day 1}
» Route 422 - Výletní chata (pro Mr.Pokemon a Yoshiro) {Day 2]
» Route 458 - Windy Hill -> Starfall Castle (Seven a Mia) {Day 2}

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Hra :: Projekt Firefly :: Cesta z města-
Přejdi na: